Napsali o nás - zdravotní magazín

23.06.2013 17:16
02.01.2013 | Hubnutí | zhlédnuto : 1162x | komerční sdělení

Účinná kryolipolýza - Ostrava, Třinec, Frýdek Místek Ptáte se, zda existují metody jak se zbavit přebytečných kil bez námahy? Ano existují. Moderní metody nabízejí pomoc v podobě kryolipolýzy nebo radiofrekvence. Čtěte dále a zjistěte jak získat dokonalý vzhled.

 

 

Kontakt

Libuše Byrtusová
Bella Donna nám. Svobody 527 739 61 Třinec Hotel STEEL
Telefon: 730 58 36 12
E-mail: bl.2@seznam.cz
Web: www.belladonna.cz

V povánočním období a také s příchodem nového roku jsme všichni plni elánu a nových předsevzetí. Na krátkou dobu se fit centra zaplní všemi, kteří se chtějí zbavit přebytečných kil a vytvarovat si krásnou postavu. Mnoho z nás po Vánocích pláče při pohledu na váhu a vyčítá si všechno to snědené cukroví. Posilovny však nejsou jedinou možností, jak získat zase krásnou postavu zbavit se přebytečných faldíků a celulitidy. Pro ty, kteří chtějí skutečně efektně získat krásné tělo, je tady metoda kryolipolýzy.

Účinná kryolipolýza - Ostrava, Třinec, Frýdek Místek

Péčí o tělo a pleť se zabývá studio Bella Donna, které najdete v Třinci. V tomto profesionálním studiu Vám kromě kryolipolýzy mohou nabídnout také jiné moderní metody, jako jsou:

  • Thermokryolipolýza
  • Kryoelektroforéza
  • Radiofrekvence
  • Ošetření pleti ultrazvukem
  • IPL – trvalá epilace

Každá z těchto vysoce funkčních metod působí odlišně na organismu. Každá z těchto metod je založena na odlišných principech. Chcete –li se o těchto metodách účinného hubnutí dozvědět více, navštivte salon Bella Donna na adrese:

  • Libuše Byrtusová
  • Bella Donna
  • nám. Svobody 527
  • 739 61 Třinec ( Hotel STEEL )

Mnoho dalších informací Vám poskytnou také na e-mailové adrese: bl.2@seznam.cz nebo můžete navštívit internetové stránky tohoto salonu na zde Účinná kryolipolýza - Ostrava, Třinec, Frýdek Místek http://www.belladonna.cz/. Věříme, že s nabízenými službami budete spokojeni. Tento salon si zakládá na profesionálním přístupu a službách a spokojenosti svých zákazníků.

Co je to kryolipolýza

Když bychom si nejdříve přeložili samotné slovo kryolipolýza, zjistili bychom, že cryo znamená v překladu led nebo chlad a lipolýzu můžeme přeložit jako odbourávání tuků. Kryolipolýza je metoda, která je založena na odbourávání tuků pomocí chladu. Tato moderní metoda má od klasické liposukce mnohé výhody. Tak za prvé kryolipolýza je bezbolestná metoda a také metoda neinvazivní. Během kryolipolýzy nedojde k porušení integrity kůže. Tato metoda nevyžaduje řezání skalpelem, vpichy jehlami a podobně. Během kryolipolýzy není také nutná anestezie a klient nepotřebuje čas na zotavení. Ihned po tomto zákroku se můžete zařadit do běžného pracovního procesu. Tato unikátní metoda vám pomůže formovat tělo v problematických partiích. Kryolipolýza dokáže velmi efektně odbourat tukové polštářky a také zmírňuje projevy celulitidy. Tato metoda vás zbaví přebytečného tuku na bříšku, bocích, zádech, zadečku, nohách a rukách. Ihned po prvním ošetření na sobě budete moci pozorovat změny. Dochází totiž k úbytku tuku o 25 – 30 % a efekt dále vzrůstá. Účinnost kryolipolýzy odpovídá klasické liposukci. Rozdíl je zde v tom, že následně po tomto zákroku vás nebudou trápit modřiny, bolesti a narušení celistvosti kůže. Výsledek této procedury je trvalý, protože dospělý organismus není schopen vytvářet nové buňky.

Na jakém principu kryolipolýza funguje

Princip kryolipolýzy je založen na ochlazování tukových buněk. Pomocí speciálního přístroje dojde k ochlazení tukových buněk.  Snížení teploty způsobuje krystalizaci tukových buněk a jejich následný rozpad. Chlad jednoduše způsobuje buněčnou apoptózu tedy smrt. Odumřelé buňky se dostanou za pomocí bílých krvinek ven z těla. Okolní tkáň nereaguje na zchlazení stejně jako tukové buňky, je vůči ochlazení imunní. Na základě různých výzkumů se zjistilo, že tukové buňky jsou na chlad citlivější než pokožka, svaly nebo nervy. Nemusíte se obávat toho, že by po kryolipolýze došlo k navýšení cholesterolu nebo glyceridů. Po odstranění tukových buněk dojde ke zmenšení a vymodelování postavy.

Kryolipolýza je zdravotně nezávadná metoda, jejíž výsledky jsou trvalé a nemusíte mít strach z JOJO efektu. Pomocí této metody se můžete zbavit přebytečného tuku kdekoliv na vašem těle. Kryolipolýza vám pomůže získat postavu vašich snů a zvednout sebevědomí.

Radiofrekvence

Kromě kryolipolýzy existují také jiné metody, jak docílit krásné postavy. Pojďme se nyní podívat na radiofrekvenci. Radiofrekvenční přístroj je účinná metoda, pomocí které můžete cíleně tvarovat vaši postavu. Radiofrekvence vám pomůže odstranit celulitidu a také vrásky. Tento kosmetický přístroj slouží také k vypnutí pokožky, tzv. liftingu. Pomocí radiofrekvence může dojít k zlepšení elasticity pokožky a k jejímu celkovému omlazení. Bojujete s projevy stárnutí pokožky? Tak vyzkoušejte radiofrekvenci a těšte se při pohledu do zrcadla jejich účinků. Tato metoda také nabízí pomoct těm, kteří bojují s jizvičkami po těhotenství a jako následek obezity.

Mimo tyto kosmetické účinky má radiofrekvence také příznivý vliv na organismus člověka. Tato metoda pomáhá zvýšit mikrocirkulaci krve. Celé tělo je tak lépe prokrveno a jednotlivé tkáně jsou více zásobeny kyslíkem a živinami. Radiofrekvence pomáhá snižovat edémy v zánětlivých oblastech. Pomocí této metody dochází také k posilnění imunitního systému a snížení volných radikálů v těle.

Thermokryolipolýza

Nyní se podívejme na další metodu, pomocí které získáme vytoužený vzhled. Další metodou je tzv. thermokryolipolýza. Jak jsme si již vysvětlili kryolipolýza je založena na užití chladu. Thermokryolipolýza využívá teplo a chlad. Během této metody dochází ke střídání tepla a chladu. Interval je 5-5 nebo 5-15 minut. Během této metody dojde nejprve k zahřátí tukových buněk. Teplem se tukové buňky aktivují a poté jsou narušeny nízkou teplotou. I nyní dojde k buněčné smrti, tzv. apoptóze. Obsah tukových buněk se dostává do mezibuněčných prostor a lymfatický systém je poté odvede pryč z těla. Díky této metodě můžete dosáhnout trvalých změn na vašem těle.

Kryoelektroforéza

Kryoelektroforéza je další neinvazivní metodou, během které se používá pulsující proud. Pomocí této metody se můžete zbavit problémů s vráskami. Tato metoda je také zajímavá pro ty, které trápí pigmentové skvrny, červené žilky, kruhy pod očima, váčky pod očima nebo podbradek. Pomoci může kryoelektroforéza také těm ženám, které chtějí zpevnit poprsí, zvýraznit kontury obličeje nebo provést lifting obličeje.

Ošetření pleti ultrazvukem

Každodenní povinnosti, náročný životní styl a znečištěné ovzduší, to vše se podepisuje na vzhledu naší pleti. I když se snažíme o každodenní péči o naší pleť, může stále vypadat unaveně a zašedle. Všechny tyto nečistoty, které jsou uloženy v hlubokých vrstvách naší pokožky, není možné odstranit jen pomocí kosmetických přípravků. A právě v těchto chvílích se můžete rozhodnout pro ošetření pleti ultrazvukem. Čištění pleti pomocí ultrazvuku je velmi účinné a naprosto bezpečné k naší pleti.

IPL – trvalé epilace

Už vás unavuje neustálé holení? Chcete se zbavit chloupků jednou a provždy. Vyzkoušejte IPL – trvalou epilaci. Během této metody odstranění chloupků na vašem těle se aplikuje chladivý gel a poté se začnou odstraňovat kořínky chloupků pomocí světelných impulsů. Světlo zahřeje chloupek ve folikule a radiofrekvenční impuls ho zničí bez poškození okolních buněk. Nechte si pomocí této metody odstranit chloupky kdekoliv na těle a už se nikdy nemusíte zabývat tím, že jste se zapomněli oholit.

Účinná kryolipolýza - Ostrava, Třinec, Frýdek MístekLibuše Byrtusová
Bella Donna nám. Svobody 527 739 61 Třinec Hotel STEEL

Telefon: 730 58 36 12
E-mail: bl.2@seznam.cz
Web: www.belladonna.cz