Masky

 
Naše studio nabízí velmi oblíbené gelové masky.Kompletní a intenzivní péče o obličej v jedné masce. Maska je složená převážně z přísad zahrnující čisté přírodní výtažky a kolagen. Jednostraný absorpční poměr tohoto produktu je vyšší než 98%, což znamená, že množství živin a vlhkosti které nabízí, je 10 krát větší než u obyčejných pleťových masek. Díky použití nejmodernější technologie látky kondenzované v masce ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla pronikají do hloubky epidermu.
 
 
Kolagénová - vyhlazení vrásek Maska poskytuje doplňkové prvky jako jsou kolagen, bělící esence, zvlhčující faktor a různé druhy vitamínů. Tyto přísady jsou účinné pro hydratační a bělící efekt, čístí póry, obnovují ztracený kolagen a dávají vaší kůži okamžitou jemnost a zvlhčený vzhled. Maska může pomoci i zmírnit podrážděnou pokožku od slunce. Maska je určena k hloubokové hydrataci a vyhlazování vrásek.
 
Mátová - akné

Maska je vhodná především pro mastnou pleť s akné. Osvěžuje rovněž unavenou  pokožku. Máta má výrazné antiseptické vlastnosti. Má adstringentní účinky a stahuje póry.

Grepová - čistící a osvěžující maska

Tonizuje pokožku, čistí a stahuje póry.

Detoxikační  Maska poskytuje doplňkové prvky jako jsou kaolín a různé druhy vitamínů. Maska má detoxikační účinky a čistí póry.
Zelený čaj  - pro regeneraci a revitalizaci  s vit. C,E.Maska s vitamínem C a zeleným čajem je maskou s vysoce regeneračními a revitalizačními vlastnostmi. Podporuje tvorbu kolagenu, zmírňuje pigmentové a stařecké skvrny a efektivně působí proti stárnutí pokožky. Zelený čaj antioxidant, působí proti volným radikálům a zpomaluje proces stárnutí pokožky. Maska může pomoci zmírnit podrážděnou pokožku od slunce.
Aloe vera - pro suchou a citlivou pokožku

 

Levandulová  -  regenerační a protizánětlivá maska.

Maska má výrazné regenerační účinky, zpomaluje proces stárnutí, navrací pleti zářivost a vitalitu. Levandule působí antisepticky a protizánětlivě. Čistí a desinfikuje, je vhodná pro smíšenou a mastnou pleť.