Lifting s kyselinou hyaluronovou

 

JAK PŮSOBÍ KYSELINA HYALURONOVÁ?

Vnější vlivy (znečištěné prostředí) i vnitřní vlivy (stárnutí pleti) způsobují snížení hustoty kyseliny hyaluronové v pokožce. Poklesem HA dochází k dehydrataci pleti, předčasnému stárnutí, ztrátě elasticity a tvorbě vrásek. Nedostatek HA v pleti lze jednoduše doplnit  kyselinou hyaluronovou.

                                                                                                                                                                                       
 

 


Kyselina hyaluronová (HA) regeneruje schopnost kůže zadržet vodu a být tak hydratovaná a bez vrásek. Dochází k tomu díky navýšení počtu molekul HA a díky tomu také k okamžitému navazování molekul vody v mezibuněčném prostoru. Pleť je tak regenerovaná, vypnutá a efektem je mladistvý vzhled s redukcí vrásek. To vše díky pleti vlastní a přirozené látce – HA.

 

Kyselina hyaluronová je přírodní hydratační látka, která je přirozeně obsažena v lidském těle v poměrně vysoké koncentraci. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Je také jednou z nejvíce hydrofilních molekul v přírodě a právě díky své jedinečné schopnosti vázat na sebe enormní množství vody (až tisícinásobky své hmotnosti) je mj. velmi důležitou součástí procesu hydratace a regenerace pokožky a díky svým viskoelastickým vlastnostem slouží jako lubrikans a tlumič nárazů pohyblivých částí těla, jako jsou klouby a svaly.

Celkem 55 % z celkového obsahu této kyseliny v lidském těle se fyziologicky nachází v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce rapidně klesá, díky tomu dochází k její dehydrataci. Tento pokles vede k projevům stárnutí pokožky, celkové ochablosti pokožky a potažmo tvorbě vrásek, mimických rýh, ale i zhoršení schopnosti hojení ran, jizev a celkové regenerace pokožky.


 

 
1. vyživuje na povrchu (velké molekuly), ale hlavně proniká hluboko do pokožky (malé molekuly) 
2. na povrchu i hluboko v pokožce hydratuje - váže na sebe až 4.000x více vody než sama váží. To žádná jiná látka 
nedokáže. A hydratace je základ jakékoli péče o pokožku 
3. mini HA dokáže obnovovat buňky pokožky a stimulovat růst nových buněk!!! 
4. omezuje tvorbu vrásek 
5. zjemňuje pokožku 
6. působí proti jizvám 
7. je zcela bezpečná - je to látka vlastní lidskému tělu 
8. 100% čistá kyselina hyaluronová 
 

HA LIFTING:
 
Luxusní lifting se provádí pomocí moderních metod -  čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, dále pak hloubkové ošetření kyselinou hyauloronovou, která se aplikuje pomocí ACE liftingu (kryoelektroforézou - mezoterapií).
Výsledkem je hydratovaná, vypnutá pleť.
 
Ošetření obsahuje: odlíčení,  čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, aplikace kys. hyaluronové - kryoelektroforézou.
 
 
 

 

Esenci Ha můžete také zakoupit pro domácí použití.cena 690 Kč, poštovné ZDARMA

Chci koupit produkt HA: