Thermage Ultera

Thermage ULTRA– frakční radiofrekvence - facelift teplem

Thermage Ultera

 

Použití: tělo, obličej

 

Thermage omlazuje pleť, navrací jí pružnost a odstraňuje ochablost v jediném zákroku. Jedná se o neinvazivní metodu, jež nezanechává žádné jizvy. Přístroj Thermage pomocí radiofrekvenční energie navrací kůži mladistvý vzhled, aniž by byla poškozena pokožka na povrchu a stimuluje přirozenou produkci kolagenu. Celý zákrok trvá cca 40 minut.

Thermage se užívá k vypnutí kůže víček, omlazení víček, vyhlazení vějířovitých vrásek kolem očí, celkovému zpevnění a vytažení povislé kůže, zmenšení nosoretní rýhy, vytažení povislých tváří a korekce vrásek kolem rtů. Zpevní kontury spodní části obličeje, šíje a dekoltu, zmenšení „druhé brady“. Vypíná také kůži na těle po liposukci nebo ztrátě hmotnosti.

Průběh a výsledek Thermage

Ošetření je zcela bezpečné, nebolestivé, nevyžaduje anestezii ani přípravu. Zarudnutí mizí během několika minut. První výsledky jsou viditelné za měsíc, zlepšují se dalších 6 měsíců, efekt omlazení přetrvá.

 

 

Popis technologie

 

Neinvazivní, hloubkový přístrojový radiofrekvenční lifting s certifikací FDA a CE. Na rozdíl od klasických radiofrekvencí působí v hlubokých vrstvách kůže a výsledky jsou videtelné již po 1 ošetření. Jedná se o nejnovější pokrokovou technologii, pomocí které lze zasáhnout hluboké struktury pokožky a současně se nejedná o agresivní technologii. Již není nutné podstupovat ošetření laserem (po kterém je pokožka výrazně porušena) ani mnohačetné návštěvy klasických radiofrekvenčních ošetření.

 

Unikátnost ošetření

 

Je vhodný pro všechny typy i barvy pleti a ošetření stačí podstoupit jen jednou. Efekt nastupuje ihned po ošetření a v dalších 6 měsících. Ke tvorbě nových kolagenových vláken dochází již 4 týdny po aplikaci. Výsledky ošetření přetrvávají 2-4 roky. Po ošetření není nezbytná žádná doba rekonvalescence. Ošetření využívají ve velkém rozsahu zejména klietnky v USA.

 

Přístroj má využití jako neinvazivní zákrok na obličeji, krku, dekoltu a problematických partiích t

 

* vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace

* významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost pokožky

* redukují se jamky a povadlá kůže a projevy ztenčené stárnoucí pokožky

* oddaluje případnou potřebu plastiky

* nevyžaduje rekonvalescenci

* je méně bolestivý, nevznikají jizvičky

* má minimální možnost výskytu komplikací a vedlejších efektů

 

Klinické výsledky u jednotlivých partií

 

Oči – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje povadlá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima

 

 

Obličej – zlepšuje stav pleti, zpevňuje kontury, redukuje vrásky a povadlou pokožku, zmenšuje podbradek , zjemňuje nosoretní rýhy

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže

 

 

Tělo – redukuje uvolněnou kůži

 

 

 

 

Procesní specifikace – způsob ošetření

Přístroj používá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kúže. Vnější vrstvy pokožky jsou účinně chlazeny. Ošetření zpevňuje a vypíná kůži a současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Díky tomu je kúže pevná a má mladiství vzhled.

V novém modelu tohoto přístroje jsou vylepšené aplikační špičky a díky tomu zvyšují distribuci tepla do tkání a jeho rovnoměrnost. Větší objem tkáně je objemově prohřátý na cílenou teplotu. Případové studie uvádějí prohřátí čtyřikrát větší než u ostatních technologií.

 

Průběh zákroku

Zákrok v obličeji trvá cca 40 minut ,u ostatních částí těla vždy záleží na zvolené oblasti těla. Klient cítí během aplikace teplo a chlad.

Jedná se o bezbolestnou proceduru, při vyšší citlivosti je možno podat lék pro snížení. Pro některé jednotlivce se může jednat o pocit štípnutí. Zákrok nevyžaduje žádné předchozí laboratorní testy ani následnou rekonvalescenci.

 

Ceník